Podmiot odpowiedzialny:

ZUH KOMSAT BONIECKI KRZYSZTOF
ul. Legionów Polskich 24/8
32-300 Olkusz
NIP:637-147-15-01
Regon: 273840961

konto bankowe:
PKO: 50 1020 5558 1111 1440 7980 0071

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
adres strony www : https://www.fotoekipa.pl
tel. +48 530 705 700


ZAMAWIANIE ZDJĘĆ:

Strona fotoekipa.pl zawiera galerie internetowe on-line , w których klient może dokonać zamówienia wybranych przez siebie fotografii do wywołania lub przekazania drogą elektroniczną wykorzystując do tego celu kreatora zamówienia.

Kreator zamówienia pozwala klientowi:

w I etapie;  wskazać wybrane zdjęcie poprzez ikonę koszyka i dodać je do karty zamówienia,

w II etapie; sprawdzić listę wybranych zdjęć, zmodyfikować szczegóły zamówienia, sprawdzić kwotę należna za całość zamówienia,

w III etapie; zdecydować o formie płatności za zamówienie oraz formie dostarczenia zamówienia klientowi.

Klient zobowiązany jest do podania danych kontaktowych niezbędnych do realizacji zamówienia i ewentualnego kontaktu, lub bezpośredniego potwierdzenia zamówienia.

Wybór dostawy w formie przesyłki wymaga podania adresu pod który zostanie przesłane zamówienie.

w IV etapie; podsumowanie zamówienia, wybranych form płatności oraz dostarczenia zamówienia przed ostatecznym wysłaniem zlecenia w kreatorze.

Nie wykorzystujemy powierzonych danych w celach innych niż realizacja zamówienia dla Klienta.

Ceny podane na stronie internetowej są aktualne, nie zawierają one zniżek dla stałych klientów, cen promocyjnych i innych.

Każde zamówienie jest weryfikowane przez pracownika, która naliczy rabaty jeśli będzie to możliwe.

Kreator zamówienia ma ograniczony do niezbędnego zakres wyboru opcji przy składaniu zamówień on-line.

Wszelkie Państwa dodatkowe życzenia bądź sugestie do zamówienia prosimy wpisać w polu "uwagi" lub przesłać do nas na adres e-mail.

Na realizacje zmówienia potrzebujemy z reguły 14 dni i jest to termin orientacyjny. Jeżeli termin ten ulega zmianie informujemy klienta bezpośrednio lub drogą mailową.

Wszystkie odbitki nie zależnie od rozmiaru wykonywane są na papierze DPSilk Jedwab z białą ramką. 

Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości Państwa co do realizacji zamówienia, formy płatności, wysyłki, zniżek itp prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

POUFNOŚĆ DANYCH OSOBOWYCH - DOTYCZY ZAMAWIANIA ZDJĘĆ ON-LINE:

Przy zamawianiu zdjęć w każdym przypadku niezbędne jest podanie Państwa danych osobowych i/lub adresowych, adresu e-mail oraz telefonu kontaktowego. Przekazanie danych osobowych oznacza zgodę na przetwarzanie ich w celu realizacji zamówienia oraz wysyłki informacji o statusie zamówienia. Państwa dane nie będą przekazane innym osobom lub podmiotom. W każdej chwili mogą Państwo zażądać usunięcia lub modyfikacji Państwa danych przekazanych do naszej Pracowni. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.

Obowiązek Informacyjny RODO

ODBIÓR ZDJĘĆ:

Przesyłka pocztowa/kurier:

Dla zleceń złożonych przez system internetowy z zaznaczeniem opcji wysyłki zdjęć pocztą lub kurierem na Państwa mail zostanie wysłana wiadomość  z danymi konta na który należy dokonać opłaty. 

Obiór osobisty:

Jeżeli odbierają Państwo zdjęcia osobiście po uprzednim ustaleniu punktu spotkania, również można dokonać poprzez przelew internetowy na konto, lub opłacić w momencie odbioru. Zapłacone zamówienie może zostać przekazane również osobom trzecim wskazanym  wcześniej przez klienta.

CENY:

Koszt zamówienia (uwzględniający ceny pakietowe, promocje, należne zniżki oraz koszt przesyłki) są podawane podczas składania zamówienia oraz będą podane w mailu potwierdzającym zamówienia.

1. Wszystkie ceny podane są w polskich złotych.
2. W chwili realizacji zapłaty klient zostaje o tym poinformowany mailowo.
3. Informacja będzie zawierać unikalny numer transakcji, ułatwiający wyszukanie Państwa transakcji przez sprzedającego w razie pytań lub wątpliwości.
4. Realizacja zamówienia rozpocznie się po zapłacie za usługę.
5. Jeżeli zdjęcia mają być wysłane jako prezent prosimy o podanie w uwagach danych osoby, do której ma być wysłana przesyłka.

WARUNKI REKLAMACJI:

towar wadliwy, niezgodny z zamówieniem, uszkodzony zostanie wymieniony na pełnowartościowy po dostarczeniu towaru wadliwego z dowodem potwierdzającym zamówienie oraz dowodem dokonania opłaty za zamówienie.

ZWROTY:

ZDJĘCIA, z uwagi na fakt, iż realizacja zlecenia rozpoczyna się w momencie jego przyjęcia do realizacji, a także zważywszy, że jest to świadczenie o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, konsumentowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy (zgodnie z Ustawą z dnia 2.03 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. ((Dz.U. nr 22 poz.271, z późn. zm.)

OGRANICZENIA W DOSTARCZENIU TOWARU: brak

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI:

Dane zamówienia przesyłane są szyfrowanym połączeniem bezpośrednio do strony fotoekipa.pl . Nie może ich więc "podejrzeć" nikt niepowołany.